INFO@PERKOTEK.COM 0 850 811 80 00
Avax Turnike Sistemleri
vip-turnike-perkotek

Kullanıcıların bir düzen ve kayıt altında giriş yapmaları istenilen bölgelerde turnike geçiş sistemleri uygulanmaktadır. Elektronik turnike sistemleri yalnız başlarına bir yetkili personelin onayı doğrultusunda çalışabilecekleri gibi kullanıcı otomasyon sistemi ile de senkronize bir şekilde çalışabilirler. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası ile turnike sistemleri için siz değerli kullanıcılarımıza ürün sağlamaktayız. Türkiye distribütörü olduğumuzdan turnike fiyatları Türkiye genelinde hem sabittir hem de en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

Avax turnike sistemleri; bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesi olmak üzere dörde ayrılmaktadır. Bu turnikelerin kullanım amaçları aynı olsa da farklı biçimlerde kullanılmaktadır. Bu turnikeler elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Turnikeleri parmak izi okuyucu, yüz okuma sistemi ve kartlı geçiş kontrol cihazı ile de tetiklemek mümkündür. Güvenlik sistemlerine de bağlanılarak deprem, yangın, afet gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak da Avax turnike sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için de bu turnike sistemlerinin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramak. Anında çözümler ile güvenliğinizi sağlayacağız!