INFO@PERKOTEK.COM 0 850 811 80 00
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

PERKOTEK 18 yıllık tecrübesi ile iç ve dış piyasada adını duyurmayı başarmasının yanı sıra; Personel Devam Kontrol Teknolojileri’nde uzman ve deneyimli kadrosu ile kartlı geçiş ve bilişim sistemlerinde bir dünya markası haline gelmiştir. İlişkili olduğu tüm firmalar tarafından profesyonel, istikrarlı ve güvenilir duruşuyla kendi ölçülerinin de üzerinde bir başarı elde etmiştir.

Kaliteli ve yüksek standartlı ürün kavramı bizim için altın kural olmakla beraber; çeşitli formlardaki yüz tanıma, yüz tarama, devriye tur sistemleri, turnike ve bariyer sistemleri, personel devam kontrol sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, parmak izi tanıma sistemleri ve biyometrik sistem konularını tüm dünyadaki tüketicilere sunarak doğacak ihtiyaçlara cevap vermek vizyonumuzdur. Amacımız; müşteri memnuniyeti sağlayarak sürekliliği arttırmak, yüksek kaliteyi yakalamak ve sosyal sorumluluklarımızı ticari amaçlarımızın önünde görmektir. Hedefimiz; müşterilerimiz tarafından dürüst, güvenilir, istikrarlı ve kaliteli hizmet veren bir kurum olarak tanınmak ve kendimizi bu şekilde tanıtabilmekti. Biz bunu başardığımıza inanıyoruz. Kalite ilkelerimiz doğrultusunda firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz PDKS (personel devam kontrol sistemleri) konusunda büyüyerek pazar lideri konumumuzu sağlamlaştırma güdüsü içindeyiz.

PERKOTEK, çözüm ve bayi ortaklarını sürekli eğitip geliştirirken, uzman satış temsilcilerini ve uzman satış müdürlerini de geliştirmiştir. Geliştirdiği yazılım ve üretim donanımları ile uyumlu çalışmayı başaran PERKOTEK, pek çok ihtiyaca cevap bulmuştur. Müşterisinin referans ve güvenini, müşterisinden aldığı ödemeleri onlara satış sonrası hizmetlerle geri döndürmesi ile kazanmış, bu sayede sektöründeki yoğun rekabeti de aşabilmiştir. Böylece ünü sadece İstanbul da ya da Türkiye de değil; 14 ülke tarafından duyulmuştur. PERKOTEK şu an 14 ülkede satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Pek çok üretici ile Türkiye Distribütörlüğü konusunda çalışmış olan PERKOTEK; şu anda Secuda, Sensitive, Strike, Guard Tour, Gustova, Respect, Needtek, Hundure, Zk Software, Jm, Time Master, Perguard, Firsttech, Pongee, Avax, Mina, Arextek, Magic Face, Magic Pass ve Perkotech markalarının Turki Cumhuriyetleri ve Türkiye Distribütörlüğü’nü başarı ile yapmaya devam ediyor.

Bugüne kadar pek çok kez kalite hedefleyen firmalarla çeşitli çalışmalar gerçekleştirdik. Zaman kontrol ve personel devam kontrol sistemlerine sahip olmak firmaların ilk aradıkları isim olmak, emeklerimizin boşa gitmediğini ve yerine ulaştığını göstermektedir.

Standartları korumanın standartlara ulaşmaktan daha zor olduğunun farkındayız ve bu endüstri de kalıcı olmayı ve Dünya Çalışma Örgütü’nün normlarına uyarak zaten yüksek olan kalitelimizi daha da yükseltmeyi hedefliyoruz.

58252
Memnun Müşteri Referansı
3210
Bölge Bayisi
612
Çeşit Ürün İthalatı

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

Bizi tercih eden ve aktif olarak çalıştığımız referanslarımız.